fbpx

Про нас

Хто ми і чим займаємось?

Ми – невелика команда, яка складається з вчителів, дитячого психолога, логопеда, веб-дизайнера та юриста. Об’єдналися задля створення систем тренування та розвитку розумових здібностей у дітей, підлітків та дорослих. Ми розробляємо та випускаємо посібники, альбоми-тренажери, зошити та відео-уроки для налагодження одночасної роботи обох півкуль головного мозку, розвитку пам’яті, уваги, логіки, творчого мислення та уяви. Наші посібники затверджені Міністреством освіти та науки, рекомендовані до занять у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.

 

Наша мета

Наша мета допомогти батькам непрогавити момент коли дитина ще розвивається і найбільш зхильна до розвитку розумових здібностей. Цей вік починається з 4-х років і триває до 14-ти. На різних етапах дорослішання краще розвивати ті здібності та участки головного мозку які формуються. Саме тому ми поділили посібник на курси з прив’язкою до конкретного віку. 

Наші альбоми виготовляються з якісних матеріалів:

  • Щільного паперу (120г/м2) для внутрінього блоку
  • Міцної картонної пікладки, щоб альбом не згинався
  • Металевої пружини, яка з’єднує альбом
  • Примінюється ламінація, щоби подовжити строк користування

Альбоми чудово замінюють гаджети і дитина може в ігровій та змагальній формі тренувати пам’ять, логіку, увагу та творчіть. Перелік альбомів можна переглянути за посиланням – “перелік альбомів”

Змі про нас

Відтворити відео

Схвалили МОН та Верховна рада

Наші контакти

Зв'язок

Тел: 097 296 04 95
Email: tex55bz@gmail.com

Адреса

м. Київ, Україна
м. Буча, Україна

Доставка

Нова пошта
Укрпошта

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.