fbpx

Поширити:

Як розвинути розумові здібності у дітей

ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ВСЕРЕДИНІ ГОЛОВИ?

Людський мозок складається з декількох частин. Найвище становище займає великий мозок, який важить приблизно 3/4 загальної ваги всього мозку. Завдання великого мозку полягає в тому, щоб думати і запам’ятовувати.

Знизу, під задньою частиною великого мозку, розташований мозочок — маленький мозок, який несе головну відповідальність, за координацію рухів і рівновагу тіла. Перед мозочком знаходиться стовбур головного мозку, який регулює дихання, роботу серця і температуру тіла. Нижня частина ствола — це спинний мозок.

Кожна півкуля великого мозку можна розділити на чотири відділи. Передня частина — лобова частка, верхня частина — тім’яна частка, бокова частина — скронева частка, задня частина — потилична частка. Виділяють також більш дрібні частини, які виконують специфічні функції, наприклад, лобову асоціативну кору, моторну кору, зорову кору та інші.

З ЧИМ З’ЄДНАНИЙ МОЗОК?

Мозок з’єднаний з нервовими волокнами спинного мозку, який знаходиться в хребті. Від нього довга мережу нервових волокон тягнеться в усі куточки тіла. Так мозок з’єднується з тілом. Нерви, які з’єднують головний мозок зі спинним мозком, називаються центральними, а нерви, які від спинного мозку проходять по всьому тілу, — периферичними.

Нервові волокна з’єднують мозок з усім тілом та тягнуться до самих кінчиків пальців рук і ніг!
Периферичні нерви можна розділити на наступні групи: чутливі нерви, які передають центральним нервах різні тілесні відчуття; рухові нерви, які
передають м’язам накази від центральної нервової системи і змушують тіло рухатися; вегетативні нерви, які підтримують і регулюють діяльність внутрішніх органів.

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.